63-289-36-85 788-691-261
ul. Kolska Szosa 4

Arsoptica - najlepszy optyk w Turku

Autorefraktometr pediatryczny wczesnej diagnostyki wad wzroku u niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym

Z przyjemnością przedstawiamty Państwu autorefraktometr pediatryczny A09 niemieckiej firmy PlusOptix.

autorefraktometr a09

Jest to urządzenie służące do badania refrakcji obuocznej, dokonujące pomiaru z odległości 1 m nawet u półrocznych dzieci. A09 jest niezastąpionym narzędziem we wczesnej diagnostyce niedowidzenia u niemowlaków jak i dzieci w wieku przedszkolnym. Urządzenie pozwala na badanie obuoczne wad refrakcji, rozstawu i średnicy źrenic oraz kierunki spojrzenia. opcjonalnie dostępne także oprogramowanie zapewniające:

  • badanie refrakcji jednoocznej,
  • badanie przesiewowe,
  • bazę danych,
  • możliwość drukowania certyfikatów dla rodziców.

Specjalne oprogramowanie umożliwia przechowywanie wyników badań w specjalnej bazie danych, wydrukowanie ich w postaci certyfikatu dla rodziców lub jako etykietki do wklejenia przez lekarza do kartoteki.

autorefraktometr pediatryczny

Autorefraktometr pediatryczny A09- Emily firmy PlusOptix jest niezastąpionym narzędziem we wczesnej diagnostyce niedowidzenia u niemowlaków jak i dzieci w wieku przedszkolnym.

Nowa wersja urządzenia zapewnia dwa razy szybszy pomiar, co pozwala na szybkie zbadanie nawet bardzo niespokojnych pacjentów. Przeznaczony jest już dla 3 miesięcznych dzieci. Urządzenie pozwala na badanie obuoczne wad refrakcji, rozstawu i średnicy źrenic oraz kierunku spojrzenia. Pomiaru dokonywany jest z odległości 1 m w bardzo szybkim czasie - 0.8 s.,

PRYWATNY GABINET OKULISTYCZNY
dr n. med. Kinga Hadław-Durska

specjalista chorób oczu starszy asystent Kliniki Okulistyki i Rehabilitacji Narządu Wzroku Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im WAM w Łodzi


ul. Kolska Szosa 4, 62-700 Turek
(wejście przez salon optyczny ARSOPTICA)
tel. 63 289-36-85 kom. 788-691-261
rejestracja pacjentów telefonicznie lub w salonie optycznym

Zobacz jak działamy